← Zpět na reference

Případová studie

PS BRNO

Společnost působí na českém trhu od roku 2004 a nabízí svým klientům realizaci staveb podle nejmodernějších technologických postupů. Rostoucí firma chtěla, aby se stavbyvedoucí mohli v terénu kdykoliv připojit na cloudové úložiště a pracovat tak se soubory i mimo kancelář. Vedení společnosti si také přálo zjednodušit komunikaci mezi pobočkami pořádáním konferenčních hovorů.

POMALÉ PŘIPOJOVÁNÍ K SERVERU

Stavbyvedoucí se dříve ke svým souborům na serveru připojovali přes VPN. Tento postup byl ovšem zdlouhavý a rychlost práce s dokumenty byla pomalá. Nevyhovující bylo také sdílení dokumentů. Dlouhotrvající problémy jsme nakonec vyřešili přechodem na službu Zelená data, která umožňuje rychlé a snadné sdílení souborů i na cestách.

SOUBORY DOSTUPNÉ NA PÁR KLIKŮ I NA STAVBÁCH

Zaměstnanci společnosti pracují především mimo kancelář a nemají tak stálý přístup na hlavní server. Z toho důvodu jsme firmě doporučili přejít na cloudovou platformu, která všem zajišťuje okamžitý přístup k datům z jakéhokoliv místa. Samozřejmostí je i záloha souborů z notebooků a synchronizace dat. Kromě online správy souborů jsme zajistili i volání mezi jednotlivými pobočkami prostřednictvím konferenčních hovorů.