← Zpět na reference

Případová studie

PROJEKTY PO

Společnost Projekty PO, s.r.o. působí přes 25 let v oblasti požární ochrany, prevence průmyslových havárií, bezpečnosti a ochrany zdraví při práci. Firma nebyla spokojená s omezenou kapacitou emailových schránek a zastaralým serverovým řešením Kerio Connect, a proto nás požádala o přechod na cloudové řešené Office 365.

PŘEPLNĚNÉ EMAILOVÉ SCHRÁNKY

Když nás společnost oslovila, měla téměř 30 emailových schránek, které uživatelům svojí kapacitou 5 GB nestačily. Po jejich zaplnění soubory se práce v poště zpomalila natolik, že zaměstnancům téměř znemožňovala vyhledávání emailů a příloh. Vedení společnosti si také přálo snadnější sdílení kalendářů a informací mezi pobočkami a tak se rozhodlo přejít na cloudovou službu Office 365.

DESETINÁSOBNÉ NAVÝŠENÍ KAPACITY EMAILOVÝCH SCHRÁNEK

Původní emailové řešení jsme nahradili moderními Office 365, které nabízí uživatelům mimo standardního balíku MS Office i aplikace usnadňující řízení a chod firmy. Zároveň jsme díky přechodu na novější platformu rozšířili úložiště pro jednu emailovou schránku na 50 GB a zlepšili bezpečnost a ochranu dat pomocí dvoufázového ověřování.

Všechny aplikace perfektně fungují i z mobilního zařízení a pobočky mohou mezi sebou jednoduše sdílet dokumenty, termíny schůzek a mnoho dalších souborů. Zaměstnanci nejsou vázáni pouze na počítače, ale v případě potřeby se mohou dostat ke sdíleným souborům odkudkoliv a kdykoliv.