← Zpět na reference

Případová studie

BEMATECH

Společnost B E M A T E C H, s.r.o. je od roku 1994 předním českým výrobcem stínící techniky, který vyváží do světa nejrůznější druhy rolet, žaluzií a dekorativních zatemňovacích prvků. Firma nás oslovila s prosbou vyměnit staré emailové řešení za cloudové, které je pro zaměstnance lépe dostupné a firmě přináší řadu dalších benefitů.

TOUHA PO RYCHLEJŠÍM SDÍLENÍ DAT

Vedení Bematechu dlouhodobě chtělo přejít na cloudové Office 365, které nabízí uživatelům balík programů MS Office, ale také plno podpůrných aplikací a nástrojů pro řízení firmy. Myšlenka práce v cloudu se firmě líbila, a proto nás poprosila o výběr licencí a přechod na modernější a bezpečnější řešení umožňující sdílet data okamžitě.

APLIKACE A E-MAILY DOSTUPNÉ ODKUDKOLIV

Přechod na službu Office 365 jsme odstartovali nákupem čtyř desítek licencí Enterprise včetně nejnovější verze balíku MS Office, cloudových i desktopových aplikací. Zároveň firma získala službu pro obchodní analýzy Power BI, která usnadňuje vyhodnocování databází a firemních výsledků pomocí grafů. Díky úložišti OneDrive mohou zaměstnanci snadněji sdílet data v rámci firmy i mimo ni.

Po našem vylepšení se mnohonásobně zvýšila i bezpečnost. Data jsou zálohována a vniknutí do interní sítě je díky stálým aktualizacím firewallu složitější, než tomu bylo u předchozího řešení. Ke všem aplikacím a emailům se uživatelé mohou připojit i ze svého mobilu, což jim výrazně usnadňuje práci.