Obchodník pro akviziční rozvoj

Úvazek: Plný úvazek
Lokalita: Praha
Obor: Obchodní zástupce

Hledáme člověka obchodně a prozákaznicky orientovaného, s vysokou zodpovědností za svěřené cíle s flexibilním přístupem a dostatečnou odborností pro obchodní jednání v oblasti outsoursingu IT služeb. Odbornost je možná ve dvou úrovních:

  • Pokud víte, jak funguje správa firemního IT v běžné společnosti, můžete se opřít o svou
    odbornost (například jste správce IT) a k tomu máte obchodního ducha, jste ideální kandidát.
  • Pokud jste pracoval/a ve firmě, kde měli interní IT a pochopil/a jste druhou, uživatelskou stranu – co je pro koncové uživatele důležité, a jak vnímají svou IT podporu, máte základní povědomí o IT oblasti a vedle toho skutečně silný zájem prosadit se v obchodu IT, jsme připraveni Vás postupně naučit nejdůležitější odborná fakta pro rozhovory s klienty a úspěšnou realizaci zakázek.

Nabízíme

  • Pracovní rozmanitost, žádný stereotyp – jednání s klienty, cestování (pobočky Brno, Praha, Ostrava a Olomouc; cesty ke klientům), spolupráci s kolegy.
  • Velkou časovou flexibilitu práce s tím, že pondělky jsou vhodné pro práci na některé z poboček pro nezbytnou osobní komunikaci a spolupráci s kolegy, report výsledků a administrativu; zbytek dnů v týdnu je zcela v kompetenci pozice.
  • Transparentní hodnocení dle obchodních výsledků (systém základní mzdy + provize z prodeje + mimořádná odměna vázaná na roční cíl).
  • K výkonu pozice náleží služební auto a to i k soukromým účelům, notebook, neomezená volání (samozřejmě je k využití firemní balíček benefitů – 100kč stravenky, 25 dní dovolené, firemní týmové aktivity…).
  • Dáváme si záležet na předávání kvalitního know-how pro úspěšný výkon i rozvoj pozice, jsme připraveni sdílet důležité zkušenosti a spolupracovat na odborném růstu.

Naše představa o Vašich schopnostech

  • Obchodní dovednosti, nasazení a vytrvalost, která k obchodu neodmyslitelně patří.
  • Řidičský průkaz (sk. B) pro realizaci jednání s klienty a osobní kontakt s pobočkou.
  • Týmový duch, zájem o IT oblast a ambice se postupně zdokonalovat a budovat svůj obchodní tým.

Očekáváme

  • Příjemné vystupování a jednání se zákazníky.
  • Zodpovědnost a spolehlivost.

Náplň práce

  • V prvních krocích jde o solitérní, samostatnou pozici; po prokázání obchodních výsledků očekáváme budování a vedení vlastního obchodního týmu.
  • Spoluzodpovědnost za obchodní rozvoj a růst společnosti – tvorba obchodní strategie.
  • Oslovení zákazníků a realizace obchodních jednání (pro představu cílové skupiny – průměrná velikost zákazníka je 33 PC zařízení v naší správě – pracujeme s klienty, kteří jsou ve svých oborech lídry na trhu).
  • Zjištění potřeb a požadavků v oblasti IT.
  • Návrh účinného IT řešení (spolu s naším odborným týmem) a uzavření spolupráce v oblasti služeb outsourcingu IT a implementace IT technologií, příprava smluvní dokumentace.

Nástup možný ihned

Kontakt

Více informací k nabízené pracovní pozici je možné získat na kariera@comgroup.cz. Neváhej, pošli nám svůj životopis, my se ti ozveme a domluvíme se na osobní schůzce.

Vaše osobní údaje budou zpracovávány a uchovávány v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost COM Group, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.