IT administrátor Brno

Úvazek: Plný úvazek
Lokalita: Brno
Obor: IT Administrátor

Hledáme novou kolegyni/kolegu s praktickými zkušenostmi v oblasti správy IT ve firemním prostředí, schopného samostatné práce a jednání se zákazníky. Máš-li rád práci v přátelském až „rodinném“ kolektivu a zároveň Ti nevadí pracovní vytížení, jsme tvým ideálním partnerem.

Nabízíme

  • rozmanitou práci v různých oblastech IT
  • práci pro klienty, kteří jsou ve svých oborech lídry na českém nebo i světovém trhu
  • získávání odborných zkušeností v rámci sdílení firemního know-how či v rámci osobního programu vzdělávání
  • motivující finanční ohodnocení a systém benefitů
  • příjemné pracovní prostředí v TOP lokalitách s dobrou dopravní dostupností

Co Vás v rámci pracovní činnosti u nás určitě nepotká

  • stálá přítomnost na jednom pracovišti
  • jednotvárná činnost bez komunikace s uživateli
  • velký tým pracovníků bez soudržnosti

Naše představa o tvých znalostech

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru (obor informatika či výpočetní technika výhodou)
  • znalosti a praktické zkušenosti v následujících oblastech
    • síťová problematika a základní protokoly TCP/IP
    • HW – schopnost diagnostiky závady PC
    • klientské systémy Windows a MS Office
    • znalost serverových systémů Windows Server a poštovních systémů
    • řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)
    • aktivní znalost AJ výhodou nikoli nutností

Očekáváme

  • proaktivní přístup k řešení požadavků
  • příjemné vystupování a jednání se zákazníky
  • zodpovědnost a spolehlivost

Náplň práce

  • správa a podpora uživatelů PC stanic s OS Microsoft
  • administrace uživatelů v rámci serverových systémů a aplikací
  • management dohledového systému
  • denní komunikace s uživateli

Nástup možný ihned

Kontakt

Více informací k nabízené pracovní pozici je možné získat na prace@comgroup.cz. Neváhej, pošli nám svůj životopis, my se ti ozveme a domluvíme se na osobní schůzce.

Vaše osobní údaje budou zpracovávány a uchovávány v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost COM Group, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.